aof online final sınavı tarihleri

aof online final sınavı tarihleri

aof online final sınavı tarihleri

Anadolu üniversitesi açıköğretim sistemi 2021 bahar dönemi online final sınavı bilgileri aşağıdaki tarihlerde gerçekleşecektir 2021 yılı içerisindeki açıköğretim sistemine ait son dönem sonu final sınavıdır

 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu aof final  sınavları çevrimiçi (online) yapılacak olup sürece ilişkin takvim aşağıda verilmiştir.

 

Sınavda Sorumlu Olunan Yarıyıl Dersleri ve Sınav Tarihleri

 esinav.anadolu.edu.tr 

2 ve 6. Yarıyıl Dersleri 29 Mayıs 2021 Cumartesi
30 Mayıs 2021 Pazar
31 Mayıs 2021 Pazartesi
4 ve 8. Yarıyıl Dersleri

05 Haziran 2021 Cumartesi
06 Haziran 2021 Pazar
07 Haziran 2021 Pazartesi

 

Sınavda her ders için 30 soru ve 40 dakika süre olacaktır.

 

Sınava esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden e-devlet şifreniz ya da öğrenci şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

 

  1. Sınavlar kişiye özel olarak oluşturulmaktadır. Öğrenciler, sınav esnasında yalnız bulunmak ve soruları herhangi bir öğrenme kaynağından ya da herhangi bir kişiden destek almadan bireysel olarak cevaplamakla yükümlüdür.
  2. Sınav başladıktan sonra aktif oturum içinde soruyu görme, sonraki soruya geçme gibi normal sınav akış işlemleri dışında; tarayıcıyı kapatma, sayfayı yenileme, sayfada geri tuşuna basma, tam ekrandan çıkma gibi herhangi bir işlemin yapılması anormal aktivite olarak değerlendirilir. Sınav sisteminde anormal aktivite tespit edildiğinde öğrenciye uyarı verilebilir. İşlemin tekrarlanması durumunda öğrencinin sınavı sonlandırılabilir.
  3. Sınavda Uygulanacak Kurallara aykırı hareket edilmesi, anormal aktivitelerin tespit edilmesi, öğrenciden kaynaklanan teknik sorunlar ve benzeri nedenlerle sınavın tamamlanamamasının sorumluluğu öğrenciye aittir.

Sınavda 17 lisans programımızda ekli listede yer alan derslerden çoktan seçmeli soruların yanında kısa ve uzun cevaplı açık uçlu sorular da sorulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ceza ve İnfaz Kurumlarında bulunan tutuklu/hükümlüler yüz yüze ortamda 29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde sınava girecektir.

Reklam